دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
به سایت مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه سمنان خوش آمدید. کسی که وارد کسب و کار شود،از مردم بی نیاز می شود. امام حسین(ع) - اگر خواهان نجات هستید،غفلت و بی خبری را رها کنید و بر تلاش و جدیت پای بند باشید. حضرت علی(ع) - مقام معظم رهبری دامه ظله : کارآفرینی نوعی عبادت و ارزش آفرینی است.
نخستین جشنواره بورس ایده ها در حوزه انرژی

مركز كارآفريني دانشگاه در راستاي تحقق کسب ایده ها در زمینه انرژی و ارتقاء سطح علمی دانشجویان و علاقهمندان در حوزه انرژی اقدام به برگزاري نخستین جشنواره بورس ایده ها درانرژی نمود که در 5 محور به شرح ذیل برگزار شد :

محور های جشنواره :

1.      تکنولوژی های نوین انرژی

2.      تکنولوژی های انرژی هسته های

3.      اقتصاد، انرژی و محیط زیست

4.      صرفه جویی و بهینه سازی انرژی

5.      انرژی های تجدید پذیر

 

اين جشنواره به همت رياست محترم دانشگاه سمنان- ریاست محترم پارك علم و فناوري، مدير محترم مركز كارآفريني در مورخ ششم اسفند ماه سال 1391 در محل تالار دانش دانشكده علوم انساني برگزار گرديد که مورد استقبال دانشجويان، كاركنان دانشگاه، اساتيد دانشگاه، واحد های فناور و .... قرار گرفت .

1.      تقدیر و اهدای جوایز

در پایان اختتامیه جشنواره به رتبه های دوم در هر حوزه لوح تقدیر، تندیس و کارت هدیه و به رتبه های سوم در هر حوزه لوح تقدیر و کارت هدیه اهدا گردید که در این جشنواره رتبه اول در هیچ یک از حوزه ها انتخاب و برگزیده نشد.

ضمناً در محل ورودی برگزاری جشنواره نمایشگاهی جهت ارائه و معرفی ایده های ارسالی به این جشنواره تشکیل داده شد که در قالب طرح تمپلت در نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

بروشور :

تندیس جشنواره :


دسترسی سریع

            

.Copyright  © 2017 Semnan University karafarini.semnan.ac.ir All rights reserved