چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧
به سایت مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه سمنان خوش آمدید. کسی که وارد کسب و کار شود،از مردم بی نیاز می شود. امام حسین(ع) - اگر خواهان نجات هستید،غفلت و بی خبری را رها کنید و بر تلاش و جدیت پای بند باشید. حضرت علی(ع) - مقام معظم رهبری دامه ظله : کارآفرینی نوعی عبادت و ارزش آفرینی است.
اخبار > پذیرش 6 طرح در حوزه نوآورانه


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   پذیرش 6 طرح در حوزه نوآورانه

 
    

پذیرش 6 طرح در کانون شکوفایی خلاقیت مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه سمنان

-         طرح ایمان غریبشاهیان با ایده محوری سلول خورشیدی لایه نازک .......... جهت پذیرش در کانون شکوفایی خلاقیت مطرح  و با حمایت مالی از طرح به مبلغ 10/000/000ریال مصوب شد.

-         طرح مرتضی جمالی با ایده محوری عایق حرارتی بر پایه ........... جهت پذیرش در کانون شکوفایی خلاقیت مطرح  و با حمایت مالی از طرح به مبلغ  10/000/000 ریال مصوب شد.

-         طرح محمد رضا قدسی با ایده محوری دستگاه اسکنر با ......... جهت پذیرش در کانون شکوفایی خلاقیت مطرح  و با حمایت مالی از طرح به مبلغ 8/000/000 ریال مصوب شد.

-         طرح ساناز علمداری با ایده محوری طراحی و ساخت سیستم لایه­نشانی ............ جهت پذیرش در کانون شکوفایی خلاقیت مطرح  و با حمایت مالی از طرح به مبلغ  10/000/000 ریال مصوب شد.

این بند تبصره دارد.

-         طرح امید نبی ئی با ایده محوری بهبود خواص ترموفیزیکی ...... جهت پذیرش در کانون شکوفایی خلاقیت مطرح  و با حمایت مالی از طرح به مبلغ  10/000/000 ریال مصوب شد.

-         طرح مرتضی مومنی با ایده محوری تولید هیدروژن و بهینه سازی در  ........... جهت پذیرش در کانون شکوفایی خلاقیت مطرح  و با حمایت مالی از طرح به مبلغ  10/000/000 ریال مصوب شد.


      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری, خلاصه اخبار    چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧ ساعت :١٠:٢٣     تعداد نمایش:43    کد خبر:١٣٣٤٦

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

دسترسی سریع

            

.Copyright  © 2017 Semnan University karafarini.semnan.ac.ir All rights reserved